Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Латиш Юрій Володимирович

БІОГРАФІЯ

Народився 16 листопада 1981 року в місті Києві. У 1999 році з відзнакою (золотою медаллю) закінчив столичну середню школу № 29. Того ж року вступив на історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який з відзнакою закінчив 2004 року, отримавши кваліфікацію "магістр історії". У 2000 році одночасно працював лаборантом Подільської постійно діючої експедиції Інституту археології НАН України. У 2003-2007 роках очолював Наукове товариство студентів та аспірантів історичного факультету, а в 2004-2005 роках - був заступником голови Наукового товариства студентів та аспірантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Двічі був обраний членом Студентського парламенту міста Києва. У 2002 та 2004 роках був переможцем Всеукраїнської студентської олімпіади з історії.

У 2004-2007 роках навчався в аспірантурі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Водночас, у 2004-2005 роках працював на посаді асистента кафедри філософії Національного транспортного університету України, де викладав курси "Релігієзнавство" та "Філософія". У травні 2007 року захистив дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.06 - Історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни.

З вересня 2007 року працює на посаді асистента кафедри історії для гуманітарних факультетів Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Викладає курси "Історія України", "Політична історія ХХ століття", "Нова історія Сходу", "Українська історіографія" для студентів Інституту філології, Військового інституту, історичного факультету.

Автор близько 100 наукових та публіцистичних праць в галузі історіографії, розвитку історичної думки у Київському університеті, суспільно-політичних рухів у Російській імперії першої чверті ХІХ століття, політичної історії сучасності. Публікувався в наукових виданнях України, Росії та Узбекистану. Співорганізатор міжнародних наукових конференцій у Києві "Декабристські читання" та "Шевченківська весна".

Безпартійний. Член ГО "Центр молодіжних ініціатив Святого Володимира".

Одружений


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»